^Powrót na górę

1,5% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1,5% podatku za 2023 rok możecie Państwo przekazać na rzecz naszego stowarzyszenia wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS: 0000365581
i w polu Cel szczegółowy 1,5%
nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za Wasze wsparcie.

Wycieczka do Zoo Safari

Borysew, czerwiec 2018

Każdy człowiek mały, duży lubi jak się coś fajnego dzieje. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować wycieczkę, dla naszych maluchów i ich rodziców do super miejsca – zoo safari. Ten dzień był pełen niespodzianek i przygód. Niektórzy z nas nie tylko pierwszy raz jechali autokarem ale też pierwszy raz byli w zoo, więc zobaczenie lwa, krokodyla czy wielbłąda na żywo a nie na obrazku w książce, okazało się miłą niespodzianką i wielkim zaskoczeniem jakie te zwierzęta są duże smiley.
Przejażdżka kolejką, zabawa na trampolinach i dmuchańcach to atrakcje w których uczestniczyli mali i duzi wycieczkowicze. Najfajniejszym chyba doświadczeniem było karmienie zwierząt w zagrodzie. Bliskie spotkania z kozami, owcami czy kucem na długo pozostaną w naszej pamięci. 

Nasza wycieczka zorganizowana była dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu „Reklama dzieciom”. Dziękujemy za wsparcie.

 

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.