^Powrót na górę

1,5% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1,5% podatku za 2023 rok możecie Państwo przekazać na rzecz naszego stowarzyszenia wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS: 0000365581
i w polu Cel szczegółowy 1,5%
nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za Wasze wsparcie.

17 maja 2013r., w Zespole Szkół Specjalnych nr 5, wspieranym przez nasze Stowarzyszenie, odbyło się wielkie otwarcie szkolnego Orlika.

Uroczystość została połączona z XIV Dziecięcą Olimpiadą klas I-IV.

Dzielni sportowcy zmagali się w kilku konkurencjach na iście olimpijskim poziomie. Zawodnicy z 11 szkół podstawowych pokonali bieg z przeszkodami, rzucali do celu. W zabawie brały także udział dzieci z 4 łódzkich przedszkoli oraz mali podopieczni Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

Maluchy tańczyły w rytm najnowszego przeboju „Ona tańczy dla mnie” oraz uczyły się nowych piosenek. Dzieci - pod czujnym okiem zaproszonej przez nas animatorki, pani Uli Pakuły - uczestniczyły w zabawach ruchowych z rekwizytami. Największy entuzjazm wzbudziło naśladowanie lotu motyla z wykorzystaniem skrzydeł.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek. Dzieci rysowały kredą, puszczały wielkie bańki mydlane i poddały się metamorfozie dzięki pomalowaniu twarzy. Podczas imprezy odbyły się ekscytujące atrakcje: pokaz straży pożarnej, prezentacja sztuk walki i tresura psów policyjnych.

Tego dnia naprawdę dużo się działo i było bardzo gorąco. Na szczęście strażacy ostudzili temperaturę i polali wszystkich uczestników zabawy wodą. Takim emocjom i wysiłkowi fizycznemu musiał towarzyszyć głód. Organizatorzy przewidzieli to i przygotowali grill oraz słodki poczęstunek.

Nasze Stowarzyszenie było jednym z organizatorów i sponsorów imprezy.

 


Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.