^Powrót na górę

1,5% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1,5% podatku za 2023 rok możecie Państwo przekazać na rzecz naszego stowarzyszenia wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS: 0000365581
i w polu Cel szczegółowy 1,5%
nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za Wasze wsparcie.

I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate, te, co skaczą i fruwają... czyli Dzień Dziecka w ZOO Safari

To był nasz najlepszy Dzień Dziecka! Rok temu też było fajnie, jeździliśmy na kucyku i koniku, ale w tym roku odwiedziliśmy ogromne ZOO Safari. Najpierw musieliśmy autokarem pojechać za miasto, bo ZOO znajduje się w aż Borysewie. Niektórym z nas podróż się dłużyła, więc ucięliśmy sobie drzemkę ;) Na miejscu było wiele atrakcji. Największa z nich to zwierzęta, rzecz jasna. Okazało się, że jest ich baaardzo dużo. Chcieliśmy odwiedzić i zobaczyć każdego mieszkańca Safari, dlatego podróżowaliśmy kolejką. Każde zwierzę ma wielki wybieg, tak żeby czuło się szczęśliwe jak na wolności. Oprócz zwiedzania ZOO bawiliśmy się w Figlarni, na ogromnym placu zabaw dla dzieci, które mają niespożytą energię do zabawy i szaleństw czyli dla nas! I kiedy wydawało się, że to już koniec, nagle udaliśmy się do zagrody pełnej zwierząt i pomagaliśmy w ich karmieniu. Pani zajmująca się zwierzętami poinstruowała nas, jak karmić osiołki, kozy i lamę, żeby te nie wzięły naszych palców za pożywienie czyli po prostu ich nie schrupały. Na zdjęciach zobaczycie, jak profesjonalnie podajemy zwierzętom smakołyki na otwartej dłoni. Za odwagę i sympatię do dzikich zwierząt dostaliśmy medal ze zdjęciem białego tygrysa. A i to nie wszystko, każdy z nas otrzymał z okazji Dnia Dziecka prezent – zabawkę lub grę edukacyjną. Zapraszamy do oglądania zdjęć!

 

 

Wycieczka do ZOO Safari została sfinansowana z pieniędzy pozyskanych w Urzędzie Miasta. Projekt imprezy napisała prezes stowarzyszenia - Agnieszka Pabiniak oraz nauczycielka ZWWR, prezes ds. merytorycznych - Dorota Olczyk – Dryniak. Stroną graficzną projektu zajęła się nauczycielka ZWWR - Julia Kulesza. Słodki poczęstunek dla dzieci zoorganizowała nauczycielka ZWWR - Olga Szymanowska.

 

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.