^Powrót na górę

1,5% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1,5% podatku za 2023 rok możecie Państwo przekazać na rzecz naszego stowarzyszenia wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS: 0000365581
i w polu Cel szczegółowy 1,5%
nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za Wasze wsparcie.

6 grudnia odwiedziliśmy niezwykłe miejsce - Filharmonię Łódzką. Zazwyczaj odwiedzają ją dorośli, ale okazało się, że w repertuarze jest też coś dla dzieci. Nie trzymając już dłużej w napięciu powiemy krótko, bawiliśmy się na warsztatach muzycznych „Baby Boom Bum” i było wspaniale!

Czy można śpiewać piosenkę, jeśli nie pamięta się słów albo dopiero uczy się mówić,  jak niektórzy z nas? Oczywiście, że tak, bo można zastąpić słowa na przykład sylabą „pa”, a to już większość z nas potrafi. Śpiewaliśmy więc, a niektórzy nawet tańczyli. A wspaniałe było to, że razem z nami bawili się nasi rodzice, a jak wiadomo najfajniej jest się bawić z mamą i tatą. A skąd wiedzieliśmy, co robić i kiedy? Od pani Dominiki i pani Magdy, które prowadziły nasze warsztaty. Tak w ogóle to nie zdradziliśmy, dlaczego poszliśmy do filharmonii. I dlaczego 6 grudnia? Zagadka nie jest trudna, to prezent z okazji Mikołajek.

Zobaczcie na zdjęciach jak bawiliśmy się na warsztatach w Filharmonii.

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.