^Powrót na górę

1% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1% podatku za 2021 rok możecie Państwo nam wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS 0000365581
i nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za wsparcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czerwiec to ulubiony miesiąc wszystkich dzieci. Zaczyna się znakomicie, bo już 1 dnia czerwca jest Dzień Dziecka! Z tej okazji zawsze spotykamy się, aby wspólnie uczcić to święto. W tym roku bawiliśmy się na rodzinnym pikniku. My, to znaczy Maluchy z Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju oraz Przedszkolaki z Z.S.S. nr 5. Były zabawy, konkursy, pyszne paróweczki z grilla, ale największą atrakcją naszej imprezy okazała się wizyta niesamowitych gości. Wprost na piknikową polanę wkroczyły dumnie koń i kucyk. Zwierzęta od razu zaprzyjaźniły się z nami. Mogliśmy je głaskać, czesać po grzywie, a nawet się przytulać. Wszyscy byliśmy niezwykle odważni i nie baliśmy się przejażdżki na koniu i kucyku. Może dlatego, że czuwały nad nami panie trenerki i nasi rodzice. Na koniec każdy dostał medal za odwagę z napisem „Jestem przyjacielem koni”. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia z naszego pikniku i oceńcie, czy zasłużyliśmy na medal.

To jeszcze nie koniec. Czerwiec jest fajny, bo w czerwcu zaczynają się wakacje! Wszystkim dzieciom małym i dużym życzymy wesołych i pełnych przygód wakacji!

 

Imprezę z okazji Dnia Dziecka zorganizował Oddział Przedszkolny i ZWWR. Po raz pierwszy patronat nad nią objęło Stowarzyszenie „Mniej Więcej”.

 

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.