^Powrót na górę

1% dla Stowarzyszenia

Nasze Stowarzyszenie ma status
Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)
,

dlatego 1% podatku za 2021 rok możecie Państwo nam wpisując w formularzu PIT nasz
nr KRS 0000365581
i nazwę Stowarzyszenia.

 

 

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za wsparcie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
20 grudnia 2010 r. pod patronatem naszego Stowarzyszenia odbyła się zabawa choinkowa, w której uczestniczyły dzieci i rodzice z Zespołu Wczesnego Wspomagania Rozwoju, oraz z grupy przedszkolnej. Największą atrakcją naszej imprezy był występ teatru „Pacuś” z przedstawieniem „Zimowa przygoda ze Świętym Mikołajem”.
 
 
Dla niektórych, szczególnie najmłodszych dziec,i było to pierwsze spotkanie z teatrem lalkowym, ale widząc uśmiech i reakcję maluchów, było to spotkanie udane. Następnym punktem naszej imprezy była nauka piosenki „Śnieg pada”, wspólne pląsy w kole oraz słodki poczęstunek.
 
 
Dzieci oczekiwały specjalnego gościa, który w końcu do nas zawitał. Święty Mikołaj przyniósł worek pełen prezentów, którymi obdarował wszystkie dzieci. Okazało się, że Mikołaj miał także niespodziankę dla Dyrekcji Szkoły (ciekawe czym Dyrekcja zasłużyła na rózgi). Duże paczki z prezentami dostał też oddział przedszkolny i Zespół Wczesnego Wspomagania Rozwoju.

 

Specjalne podziękowania dla:

Katarzyny Golędzinowskiej reprezentującej firmę Med-El, Dagmary Stokowskiej – Składanek, Rady Rodziców przy ZSS nr5, Gazety Wyborczej, Anny Bali reprezentującej BRE Bank.

Dzięki hojności naszych darczyńców każde dziecko otrzymało prezent od Świętego Mikołaja.

 

Copyright © 2013. SMW  Rights Reserved.